معرفی گروه
معرفی گروه گروه جهادی احیاء القلوب ، با هدف محرومیت زدایی وخدمات رسانی به هم نوعان تشکیل شد. این گروه حدود سه سال است که در این حوزه بهصورت مستقل فعالیت دارد.این گروه توسط
درباره

پیامبر اکرم (ص): كسی كه برای كمك به برادر خود و سود رساندن به او اقدام كند، پاداش مجاهدان در راه خدا به او داده خواهد شد. شماره تماس: 09104961795 ایمیل: jahadi.samenblog@gmail.com
جستجو


آرشیو مطالب
لوگوی دوستان

ابزار و قالب وبلاگ

کاربردی
ابر برچسب ها
<-TagName-> (<-TagCount->) ,
ارسال شده در 1395/3/10 ساعت 00:00 توسط jahadi

گروه جهادی احیاء القلوب ، با هدف محرومیت زدایی و خدمات رسانی به هم نوعان تشکیل شد. این گروه حدود سه سال است که در این حوزه به صورت مستقل فعالیت دارد.


این گروه توسط جمعی از دانشجویان و با همکاری مردم به صورت خود جوش شکل گرفت و با آسیب شناسی سایر گروه های جهادی فعالیت خود را آغاز نمود. بعد از مدتی با پیوستن دانشجویان سایر دانشگاهها به این گروه دامنه فعالیت هم گسترده شد و هم اکنون این گروه متشکل از ۸ واحد می باشد و فعالیتهایی از قبیل خدمات درمانی, مشاوره ای, آموزشی- فرهنگی و عمرانی در مناطق دارد..


گروه جهادی احیاء القلوب ، ابتدا جمعه ها با برگزاری اردو ، به مناطق محروم شهر تهران و حومه سرکشی می کرد و سپس در روستاهای استان تهران به برگزاری اردوهای جهادی اقدام کرد.


این گروه در ایام و مناسبتهای متعدد برنامه های فرهنگی متنوعی را برای مردم مناطق و اعضای گروه برگزار مینماید.


همچنین تعدادی از خانواده هایی که بدلایلی تحت پوشش نهادهای حمایتی دیگر قرار نمی‌گیرند را شناسایی نموده و در مقاطع مختلف سال کمک های مادی و معنوی به آن ها می‌نماید.
در مقاطعی مانند ماه مبارک رمضان و ایام بازگشایی مدارس و نوروز نیز توزیع ارزاق , لوازم التحریر و پوشاک را در حد وسع گروه برای مردم مناطق انجام میدهد.

همچنین بیماران نیازمند مناطق که در وضعیت حاد قرار دارند به مراکز درمانی تهران ارجاع داده میشوند.

گروه جهادی احیاء القلوب در مناطق مختلفی که اردو برگزار می کند، مشکلات آن منطقه را شناسایی نموده و از مسئولین امر مطالبه می‌نماید.


از علاقه مندان جهت عضویت در گروه جهادی احیاء القلوبدعوت می شود با ارسال ایمیل به آدرس :


jahadi@samenblog.com

نام ، حوزه همکاری و شماره تماس خود را اعلام کنند.

 برچسب ها : <-TagName->


موضوع : <-CategoryTitle-> ,